Aktualności

2021-10-12

Czwarty mecz sezonu

Za nami czwarty i ostatni mecz sezonu zasadniczego, pierwsze co przychodzi nam do głowy to wdzięczność.
Wdzięczność, że jesteście z nami i w trudnych chwilach dajecie nam siły. Czy w Lublinie czy wyjeździe słyszymy Was tuż za nami bo tak zachowuje się 12ty zawodnik.
Drodzy Kibice bardzo dziękujemy za Waszą obecność w trakcie całego sezonu, cieszymy się, że w tak nietypowym dla wszystkich czasie jesteście z nami. Wczoraj byliście głośniejsi niż kibice gospodarzy :)

Spotkanie z Dukes było dla nas kolejną szansą pokazania umiejętności, doszlifowania zagrywek, a nasi rookies łapali cenne doświadczenie.
Mecz zaczęliśmy od szybkiego przyłożenia #26 Igora Młynarczyka, by kilka chwili później pozwolić gospodarzom na ich pierwsze i zarazem ostatnie punkty tego dnia.
Nasza defensywa skutecznie powstrzymywała przeciwników, by piłka trafiła w ręce niesamowitego #12 Huberta Tażbirka. Hubert był wszędzie! dostawał piłkę za linią wznowienia gry, łapał ją na polu przeciwnika, kopał podwyższenia i z pola! to był jego dzień!
Ostatnie punkty zdobył #84 Hubert Nowakowski by po podwyższeniu zamknąć mecz wynikiem 45:8

To był mecz, który powinniście obejrzeć: fumble, interception, tackle na straty jardów, wymuszanie błędów, ciągła presja na rozgrywającym, a do tego nasze biegi środkiem, na zewnątrz, podania i przyłożenia czyli dokładnie to co czyni futbol tak widowiskowym. Link: 2021-10-10 DUKES ZĄBKI - TYTANI LUBLIN   

Zdobyte punkty:
#12 Hubert Tażbirek 27 pkt
#26 Igora Młynarczyka 12 pkt
#84 Hubert Nowakowski 6 pkt

Maciej Wójtowicz