Aktualności

2024-02-18

Dołącz do drużyny futbolu amerykańskiego Tytani Lublin. 🏈

Dołącz do drużyny futbolu amerykańskiego Tytani Lublin. 🏈 🗓 Data: 5 marca 🕣 Godzina: 20:30 🤜 17+ 📍 Miejsce: Boczne boisko Areny Lublin (ul. Stadionowa 1)
Co to jest futbol amerykański? To nie tylko gra na boisku. To pasja, rywalizacja, współpraca i niezapomniane emocje, które łączą nas w jedną niesamowitą drużynę. Nie martw się, jeśli nie znasz zasad - nauczymy cię wszystkiego na treningach.
Przed rekrutacją wypełnij krótką ankietę: https://forms.gle/vpAxaE6ThUHw3Jn88
Szukamy zarówno wysportowanych, atletycznych, umięśnionych, szybkich, zwinnych, tych którzy zaczynają przygodę ze sportem jak i takich którzy ważą grubo ponad stówę! W futbolu amerykańskim jest miejsce dla zawodników o każdej budowie ciała. 🔥
Nabór to podstawowe testy sprawnościowe jak biegi, łapanie piłki, wszystko po to aby wstępnie przypisać zawodników do ich potencjalnych pozycji na boisku, a takich pozycji w futbolu amerykańskim jest wiele.
Na rekrutację należy zabrać strój sportowy odpowiedni do warunków pogodowych i własną wodę.
W razie pytań - pisz do nas śmiało!
Powiedz o tym wszystkim swoim sportowym koleżkom 💪 i nie spóźnij się! Czemu warto spróbować swoich sił w futbolu amerykańskim? 🌟 Niezapomniana przygoda - doświadczenie, które na pewno na długo pozostanie w twojej pamięci. 🌟 Nowe znajomości - poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach i zbudujesz trwałe przyjaźnie. 🌟 Zdrowie i forma - futbol amerykański to nie tylko sport, to także świetny sposób na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej. 🌟 Współpraca i rywalizacja - nauczymy cię współpracować w drużynie i dawać z siebie wszystko na boisku. Dołącz do Tytanów Lublin i razem stworzymy coś wyjątkowego!
Niech ten sezon będzie twój! 💪🏆 Zobaczymy się na boisku! 🏈
Szczegóły: https://fb.me/e/1N2LURkbC#FutbolAmerykańskiLublin #DołączDoDrużyny #SportyZespołoweLublin #AktywnyLublin #NowaPrzygoda #BudujFormę #ZdrowieIRywalizacja #PasjaISport #TytaniLublin #OdkryjFutbolAmerykański #NFLPolska #MiłośnicyNFL #FutbolAmerykański #AmericanFootballPoland  

Karol Sidorowski